Contactgegevens Vermogensplanners

Han van Elswijk FVP
Financieel Adviesburo van Elswijk BV
Het Haagje 161 A
7902 LG Hoogeveen

Mail: han@hawkinwealthplanning.nl
Tel: 0528-227090 / 06-53391712
Routebeschrijving

Hanneke Bekke – Groothengel FVP
Hanneke Bekke Register executeur & meer
Demmersweg 36
7556 BN HENGELO

Mail: hanneke@hannekebekke.nl
Tel: 06-51365943
Routebeschrijving

Bernold Halfman
ING Private Banking
Hoofdstraat 50
7311 KD Apeldoorn

Mail: Bernold.halfman@ing.com
Tel: 06-30853007
Routebeschrijving


Gerben Wisselink RBA FVP
Wisselink Financieel Advies-Financieel Zeker
Aureus 53
6661 SE Elst

Mail: gerben@wisselink-fa.nl
Tel: 0481-700227
Tel: 06-60375475
Routebeschrijving


Robert-Jan Scheffel FVP
Adviesbureau Scheffel B.V.
Stationsstraat 8 A
8161 CR Epe

Mail: robert.jan@scheffel.nl
Tel: 06-51582826
Routebeschrijving


Peter Spanbroek FVP
Van Lanschot
Oranjesingel 4-6
6511 NT Nijmegen

Mail: p.spanbroek@vanlanschot.com
Tel: 06-82666903
Routebeschrijving

Nico Plomp
Rabobank
Oranje-Nassaustraat 29
3405 XH Benschop

Mail: nico.plomp@rabobank.nl 
Routebeschrijving


Richard de Looff FVP
Looff Partners BV
Andersteinweg 2
3953 BA Maarsbergen

Mail: r.delooff@jagerlooff.nl
Tel: 0343-448810
Routebeschrijving


Erik Slijkoord
Knab
Jacob van Lennephove 14
3438 PC NIEUWEGEIN

Mail: Ecslijkoord1968@gmail.com
Tel: 06-34413614
Routebeschrijving


Frank Hofstee FVP
VvAA financieel- economisch adviesbureau B.V.
Orteliuslaan 750
3528 BB Utrecht

Mail: f.hofstee@vvaa.nl
Tel: 06-53213480
Routebeschrijving


Harmen Norg
Van Lanschot
Driebergseweg 1
3708 JA Zeist

Mail: h.norg@vanlanschot.com
Tel: 06-29713668
Routebeschrijving

Wilma Hartog FVP
WH Assurantiën
Krijgsman 22
1186 DM Amstelveen

Mail: whartog@wh-assurantien.nl
Tel: 020-7110000
Routebeschrijving


Jeffrey de Haan FVP
Dimensional Fund Advisor
Mivervalaan 64
1077 PE Amsterdam

Mail: Jeffrey.deHaan@dimensional.com
Tel: 06-18968251
Routebeschrijving


Frank Wolters
ING Private Wealth & Asset Management
Herengracht 580
1017 CJ Amsterdam

Mail: frank.wolters@ing.com
Tel: 0611113244
Routebeschrijving


Jan-Paul Smaal FVP
ING Bank
Bijlmerdreef 24
1102 CT Amsterdam

Mail: janpaulsmaal@me.com
Tel: 0652673776
Routebeschrijving


Egbert Berkhoff FVP
NNEK Vermogensbeheer
Minervalaan 64
1077 PE Amsterdam

Mail: e.berkhoff@nnek.nl
tel: 06-55731182
Routebeschrijving


Michiel van Vugt
NNEK Vermogensbeheer
Minervalaan 64
1077 PE Amsterdam

Mail: m.vanvugt@nnek.nl
tel: 06-41286063
Routebeschrijving


Harald Balder
Groen Geld Advies
Vlierweg 24
1032 LG Amsterdam

Mail: harald@groengeldadvies.nl
Tel: 06-22779988
Routebeschrijving


Ruan de Haas FVP
O.N.E.it financiële regie
Goudsbloemlaan 6
1171 MD Badhoevedorp

Mail: ruan@ONEit.nl
Tel: 06-53118574
Routebeschrijving


Gina de Boer – Panoet
Badhoevedorp
Tel: 06-15162275


Frans Pulles FVP
Pulles & Rijppaert
Schoterweg 5
2021 HZ Haarlem

Mail: frans@pulles.nl
Tel: 023-5411180
Routebeschrijving


Eddy Bannet
Quinator B.V.
Lijsterbeslaan 25
1214 LP Hilversum

Mail: eddy.bannet@quinator.nl
Tel: 06-13429312
Routebeschrijving


Ron Dubbeld FVP
RD Financieel Advies
Hoofdstraat 156
2071 EM Santpoort

Mail: info@dubb.nl
Tel: 023-5388511
Routebeschrijving

Mariël van Dijk
ING Bank
Bergschenhoek

Mail: mariel.van.dijk@ing.com


Marcel van Leeuwen FVP
EBC
Rivium 1ste Straat 89
2909 LE Capelle aan den IJssel

Mail: m.vanleeuwen@ebcnederland.nl
Tel: 06-20360969
Routebeschrijving


Rutger Smith
ING Private Banking
Tournooiveld 6
2511 CX Den Haag

Mail: Rutger.Smith@ING.com
Tel: 06 -11665103
Routebeschrijving


Floor van Rijsbergen
Private Banker bij ABN AMRO MeesPierson
Stationsweg 2
3331 JW Dordrecht

Mail: floor.van.rijsbergen@nl.abnamro.com
Tel: 06-23361844
Routebeschrijving


Julie van der Maas
IVV – Instituut voor Vermogensopbouw
Noordzee 10-B, 1e verdieping
3144 DB Maassluis

Mail: julie@ivv-vermogensopbouw.nl
Tel: 06-43243000
Routebeschrijving


Michon Verspeek
ING Private Banking

Mail: Michon.verspeek@ing.com
Tel:  06-10713880


Pieter Oorlog FVP FFP CFP RLP
Foreburgh Financieel Planning
Visseringlaan 20-b
2288 ER  Rijswijk

Mail: pieter@foreburgh-fp.nl
Tel: 070-4442222 / 06-24623188
Routebeschrijving


Leon Moor FVP
LM Financieel Advies
Oslo 2
2993 LD Barendrecht

Mail: info@lmfinancieeladvies.nl
Tel: 010-2353885
Routebeschrijving


Hakan Turkmenilli
ABN AMRO MeesPierson
Senior Private Banker
Coolsingel 93
3012 AE Rotterdam

Mail: hakan.turkmenilli@nl.abnamro.com
Tel: 06-20722466
Routebeschrijving


Julie Mans
ABN AMRO MeesPierson
Private Banker
Coolsingel 93
3012 AE Rotterdam

Mail: julie.mans@nl.abnamro.com
Tel: 06-22787424
Routebeschrijving

Herma Pauw FVP
ABN AMRO MeesPierson
Piet Heinstraat 9
4461 GL Goes

Mail: herma.van.weenen@nl.abnamro.com
Tel: 06-10659727
Routebeschrijving


Marc van Rijswijk
ABN AMRO MeesPierson
Piet Heinstraat 9
4461 GL Goes

Mail: marc.van.rijswijk@nl.abnamro.com
Tel: 06-51260139
Routebeschrijving


Patricia van Veen-de Rechter FFP
ABN AMRO MeesPierson
Piet Heinstraat 9
4461 GL Goes

Mail: patricia.van.veen-de.rechter@nl.abnamro.com
Tel: 06-30201592
Routebeschrijving


Sander Lobbezoo
ING Private Banking
Piet Heinstraat 37-39
4461 GL GOES

Mail: Sander.Lobbezoo@ing.com
Tel: 06-30514275
Routebeschrijving


Sandra Dongelmans FFP CFP, Personal Banker
ING Bank
Piet Heinstraat 37-39
4461 GL GOES

Mail: Sandra.dongelmans@ing.com
Tel: 06-23572135
Routebeschrijving


René Le Comte FVP
Rabobank
Sandstromstraat 16
4307 AX Oosterland

Mail: rcomte@zeelandnet.nl
Tel: 06-10282472
Routebeschrijving


Patrick Eshuis
ING Bank
Stadhuisplein 5
4531 GZ Terneuzen

Mail: patrick.eshuis@ing.nl
Tel: 06-30270619
Routebeschrijving


Frank van der Helm
ING Private Banking
Pijlerdam 27
4303 AJ Zierikzee

Mail: frank.van.der.helm@ing.com
Tel: 06-29457052
Routebeschrijving

Simon Humphrey
Index Capital NV

Bavel
Mail: humphrey@indexcapital.nl


Geert van den Oever
Breda
Mail: gvdoever@gmail.com
Tel : 06-24102777


Mark Knopjes FVP
Schipper Accountants BV
Rat Verleghstraat 3
4815 NZ Breda

Mail: mknopjes@schipperaccountants.nl
Tel : 06-30627716


Barry Goedhart M.F.P. FVP
Wealth Planning
De Werf 97
5018 CX  Tilburg

Mail: info@wealthplanning.nl
Tel : 013-5712225


Mark van den Heuvel
ING Bank
Schimmelt 34
5611 ZX Eindhoven

Mail: mark.van.den.heuvel@ing.com
Routebeschrijving


Angélique van den Hurk-Barmes
ABN AMRO MeesPierson
Vestdijk 18
5611 CC Eindhoven

Mail: angelique.barmes@nl.abnamro.com
Tel : 06-13961371
Routebeschrijving


Ankie Akkerman
ABN AMRO MeesPierson
Kardinaal van Rossumplein 2
5211 RV  ‘s-Hertogenbosch

Mail: ankie.akkerman@nl.abnamro.com
Tel : 06-20543257
Routebeschrijving


Saskia van Gemert
ABN AMRO Bank
Rijen

Mail: saskia.van.gemert@nl.abnamro.com
Tel : 06-19040165


Paul (P.A.) de Haan
ABN AMRO MeesPierson
Heuvelring 88
5038 CL TILBURG

Mail: paul.de.haan@nl.abnamro.com
Tel : 06-20372283
Routebeschrijving

Marischka Meijer – Jussen FVP
Van Lanschot
Looiersgracht 14
6211 JK Maastricht

Mail: m.meijer-jussen@vanlanschot.com
Routebeschrijving


Marcel Bus FVP
Antares Vermogensplanning
Raadhuisplein 2
6114 JH Susteren

Mail: marcel@antaresvermogensplanning.nl
Tel: 085-2735718
Routebeschrijving

Algemene contactgegevens

Heeft u algemene vragen en/of opmerkingen voor de Federatie Vermogens Planners, vul dan het formulier aan de rechterkant in.

Bent u op zoek naar een vermogensplanner bij u in de buurt, scroll dan verder naar beneden.

Postadres
Secretariaat FVP
Postbus 2129
7900 BC Hoogeveen
Secretariaat: secretariaat@vfvp.org

Postadres
Bestuur Vereniging FVP
Postbus 2129
7900 BC Hoogeveen