Contactgegevens Vermogensplanners

Han van Elswijk FVP
Financieel Adviesburo van Elswijk BV
Het Haagje 161 A
7902 LG Hoogeveen

Mail: bestuur@vfvp.org
Routebeschrijving

Hanneke Bekke – Groothengel FVP
Hanneke Bekke Register executeur & meer
Demmersweg 36
7556 BN HENGELO

Mail: hanneke@hannekebekke.nl
Tel: 06-51365943
Routebeschrijving

Bernold Halfman
ING Private Banking
Hoofdstraat 50
7311 KD Apeldoorn

Mail: bhalfman@caiway.nl
Tel: 06-30853007
Routebeschrijving


Gerben Wisselink RBA FVP
Wisselink Financieel Advies-Financieel Zeker
Aureus 53
6661 SE Elst

Mail: gerben@wisselink-fa.nl
Tel: 0481-700227
Tel: 06-30575475
Routebeschrijving


Robert-Jan Scheffel FVP
Adviesbureau Scheffel B.V.
Stationsstraat 8 A
8161 CR Epe

Mail: robert.jan@scheffel.nl
Tel: 06-51582826
Routebeschrijving


Peter Spanbroek FVP
Van Lanschot
Oranjesingel 4-6
6511 NT Nijmegen

Mail: p.spanbroek@vanlanschot.com
Tel: 06-82666903
Routebeschrijving

Richard de Looff FVP
De Looff & Partners BV.
Andersteinweg 2
3953 BA Maarsbergen

Mail: r.delooff@jagerlooff.nl
Tel: 0343-448810
Routebeschrijving


Harmen Norg
Van Lanschot
Driebergseweg 1
3708 JA Zeist

Mail: h.norg@vanlanschot.com
Tel: 06-29713668
Routebeschrijving

Wilma Hartog FVP
WH Assurantiën
Burgemeester Haspelslaan 29
1181 NB Amstelveen

Mail: whartog@wh-assurantien.nl
Tel: 020-7110000
Routebeschrijving


Jeffrey de Haan FVP
Dimensional Fund Advisor
Mivervalaan 64
1077 PE Amsterdam

Mail: Jeffrey.deHaan@dimensional.com
Tel: 06-18968251
Routebeschrijving


Egbert Berkhoff FVP
NNEK Vermogensbeheer
Minervalaan 64
1077 PE Amsterdam

Mail: e.berkhoff@nnek.nl
tel: 06-55731182
Routebeschrijving


Michiel van Vugt
NNEK Vermogensbeheer
Minervalaan 64
1077 PE Amsterdam

Mail: m.vanvugt@nnek.nl
tel: 06-41286063
Routebeschrijving


Harald Balder
Groen Geld Advies
Vlierweg 24
1032 LG Amsterdam

Mail: harald@groengeldadvies.nl
Tel: 06-22779988
Routebeschrijving


Ruan de Haas FVP
O.N.E.it financiële regie
Goudsbloemlaan 6
1171 MD Badhoevedorp

Mail: ruan@ONEit.nl
Tel: 06-53118574
Routebeschrijving


Gina de Boer – Panoet
Heeren Vermogensbeheer
Henri Polaklaan 30
1018 CT Amsterdam

Tel: 06-15162275


Frans Pulles FVP
Pulles & Rijppaert
Schoterweg 5
2021 HZ Haarlem

Mail: frans@pulles.nl
Tel: 023-5411180
Routebeschrijving


Eddy Bannet
Quinator B.V.
Lijsterbeslaan 25
1214 LP Hilversum

Mail: eddy.bannet@quinator.nl
Tel: 06-13429312
Routebeschrijving


Ron Dubbeld FVP
RD Financieel Advies
Hoofdstraat 156
2071 EM Santpoort

Mail: info@dubb.nl
Tel: 023-5388511
Routebeschrijving


Pieter de Borst
Heeren Vermogensbeheer
Henri Polaklaan 30
1018 CT Amsterdam

Mail: pieter.de.borst@heerenvb.nl
Tel: 06-51301232


Hanneke Moerman
Index People
Lichtfabriekplein 1
2031 TE Haarlem

Mail: hanneke.moerman@indexpeople.nl
Tel: 06-12543002


Jan van der Wel
Your Financials
Kerklaan 24
1251 JT Laren

Mail: jvanderwel@yourfinancials.nl
Tel: 06-10210875

Mariël van Dijk
ING Bank
Bergschenhoek

Mail: mariel.van.dijk@ing.com


Rutger Smith
Orchestra
Mauritskade 25
2514 HD Den Haag

Mail: r.smith@orchestra-contact.com
Tel: 06-10904575


Floor van Rijsbergen
Private Banker bij ABN AMRO MeesPierson
Coolsingel 93
31012 AE Rotterdam

Mail: floor.van.rijsbergen@nl.abnamro.com
Tel: 06-23361844


Julie van der Maas
IVV – Instituut voor Vermogensopbouw
Noordzee 10-B, 1e verdieping
3144 DB Maassluis

Mail: julie@ivv-vermogensopbouw.nl
Tel: 06-43243000
Routebeschrijving


Michon Verspeek
ING Private Banking

Mail: Michon.verspeek@ing.com
Tel:  06-50502299


Pieter Oorlog FVP FFP CFP RLP
Foreburgh Financieel Planning
Visseringlaan 20-b
2288 ER  Rijswijk

Mail: pieter@foreburgh-fp.nl
Tel: 070-4442222 / 06-24623188
Routebeschrijving


Leon Moor FVP
LM Financieel Advies
Oslo 2
2993 LD Barendrecht

Mail: info@lmfinancieeladvies.nl
Tel: 010-2353885
Routebeschrijving


Julie Mans
ABN AMRO MeesPierson
Private Banker
Coolsingel 93
3012 AE Rotterdam

Mail: julie.mans@nl.abnamro.com
Tel: 06-18832309
Routebeschrijving


Daphne Chin A Paw – CAP Finance
Jozef Israëlsplein 3
2596 AS Den Haag

Mail: dchinapaw@capfinance.nl

Herma Pauw FVP
ABN AMRO MeesPierson
Piet Heinstraat 9
4461 GL Goes

Mail: herma.van.weenen@nl.abnamro.com
Tel: 06-10659727
Routebeschrijving


Sander Lobbezoo
ING Private Banking
Piet Heinstraat 37-39
4461 GL GOES

Mail: Sander.Lobbezoo@ing.com
Tel: 06-30514275
Routebeschrijving


Sandra Dongelmans FFP CFP, Personal Banker
ING Bank
Piet Heinstraat 37-39
4461 GL GOES

Mail: Sandra.dongelmans@ing.com
Tel: 06-23572135
Routebeschrijving


Patrick Eshuis
ING Bank
Stadhuisplein 5
4531 GZ Terneuzen

Mail: patrick.eshuis@ing.nl
Tel: 06-30270619
Routebeschrijving


Frank van der Helm
ING Private Banking
Pijlerdam 27
4303 AJ Zierikzee

Mail: frank.van.der.helm@ing.com
Tel: 06-29457052
Routebeschrijving

Humphrey Simon
Index Capital NV
Marksingel 2f
4811 NV Breda.

Mail: humphrey@indexcapital.nl


Geert van den Oever
Breda
Mail: gvdoever@gmail.com
Tel : 06-24102777


Mark Knopjes FVP
Schipper Accountants BV
Rat Verleghstraat 3
4815 NZ Breda

Mail: mknopjes@schipperaccountants.nl
Tel : 06-30627716


Barry Goedhart M.F.P. FVP
Wealth Planning
De Werf 97
5018 CX  Tilburg

Mail: info@wealthplanning.nl
Tel : 013-5712225


Ankie Akkerman
ABN AMRO MeesPierson
Kardinaal van Rossumplein 2
5211 RV  ‘s-Hertogenbosch

Mail: ankie.akkerman@nl.abnamro.com
Tel : 06-20543257
Routebeschrijving


Saskia van Gemert
ABN AMRO Bank
Chasséveld 1
4811 DH Breda.

Mail: saskia.van.gemert@nl.abnamro.com
Tel : 06-19040165


Paul (P.A.) de Haan
ABN AMRO MeesPierson
Heuvelring 88
5038 CL TILBURG

Mail: paul.de.haan@nl.abnamro.com
Tel : 06-20372283
Routebeschrijving


Maarten van den Berg
ABN AMRO MeesPierson
Chasséveld 1
4811 DH Breda

Mail: maarten.van.den.berg@nl.abnamro.com
Tel: 06-10982387


Madelon van Leenders
ABN AMRO Bank NV
Hambakenwetering 2
5231 DC ’s-Hertogenbosch

Mail: madelon.van.leenders@nl.abnamro.com
Tel: 06-13548867

Marischka Meijer – Jussen FVP
Van Lanschot
Looiersgracht 14
6211 JK Maastricht

Mail: m.meijer-jussen@vanlanschot.com
Tel: 06-53873523
Routebeschrijving


Marcel Bus FVP
Antares Vermogensplanning
Raadhuisplein 2
6114 JH Susteren

Mail: marcel@antaresvermogensplanning.nl
Tel: 085-2735718
Routebeschrijving

Algemene contactgegevens

Heeft u algemene vragen en/of opmerkingen voor de Federatie Vermogens Planners, vul dan het formulier aan de rechterkant in.

Bent u op zoek naar een vermogensplanner bij u in de buurt, scroll dan verder naar beneden.

Postadres
Secretariaat FVP
Postbus 2129
7900 BC Hoogeveen
Secretariaat: secretariaat@vfvp.org

Postadres
Bestuur Vereniging FVP
Postbus 2129
7900 BC Hoogeveen

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws rond vermogensplanning en aanverwante onderwerpen?

Meldt u zich aan